Arlena

DŻETY, CEKINY, HAFT KOMPUTEROWY, HAFT, HAFTY. W naszej firmie zamówicie Państwo motywy dżetowe i termoaplikacje cekinowe oraz dokonacie zakupu dżetów i kamieni akrylowych z klejem oraz bez kleju. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy gotowych wzorów motywów cekinowych i dżetowych.
Mając do dyspozycji kilkadziesiąt rozmiarów i kolorów dżetów i cekinów możemy stworzyć każdy, nawet najwymyślniejszy, motyw. Hitem modowym są obecnie połączenia aplikacji haftowanych lub sitodrukowych z kamieniami akrylowymi, perłami, koralikami, nitami…

Firma ARLENA rozpoczęła swoją działalność w 1988 roku. Początkowo jej aktywność skupiała się wokół krawiectwa, co pozwoliło na dostrzeżenie i zrozumienie specyficznych potrzeb jakie zgłaszały firmy odzieżowe w zakresie szeroko rozumianego zdobienia materiałów. W roku 1990 przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją działalność o usługi hafciarskie i od tego momentu sukcesywnie poszerzało swoją ofertę o świadczenie różnorodnych usług w zakresie zdobnictwa materiałów.
Obecnie ARLENA świadczy usługi hafciarskie, oraz łączy haft z innymi technikami zdobienia materiałów: blaszki, perełki, tasiemki, motywy dżetowe, kamienie akrylowe, sznurek, cekiny czy laser. Oferujemy haft komputerowy, dżety, cekiny, haft, hafty.

Dodaj do zakładek Link.