Abak

Biuro rachunkowe Łódź Abak działa na łódzkim rynku księgowości już od 1992 r.
Od lat zajmujemy się rachunkowością i obsługą rachunkową przedsiębiorców polskich, spółek z kapitałem zagranicznym i przedstawicielstw międzynarodowych firm. Nasza zdobyta wiedza jest zasługą wielu lat doświadczeń ze współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnorodnej strukturze.
Od początku naszej firmy specjalizujemy się w obsłudze księgowej w modelu outsourcing, gwarantując całkowitą odpowiedzialność za księgowość przedsiębiorstw, czuwamy nad terminowym rozliczaniem usługobiorców z urzędem skarbowym, sporządzamy deklaracje podatkowe, prowadzimy księgi. Biuro podatkowe Łódź Abak oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową w Łodzi. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych dla osób fizycznych, a także spółek prawa handlowego, również tych z udziałem kapitału zagranicznego. Ponadto sporządzamy m.in. deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe.
Doradztwo podatkowe Łódź Abak S.C. działa na łódzkim rynku rachunkowości już od 1992 r. Od tego czasu stale poszerzamy grono Klientów, którzy zaufali naszym doradcom podatkowym działającym w Łodzi. Możemy się jednocześnie poszczycić tym, że wielu naszych obecnych Klientów współpracuje z nami od początku naszej działalności. Jest to najlepsza rekomendacja naszego łódzkiego biura rachunkowego. Współpraca z nami jest gwarancją rzetelnego i terminowego wykonania zleconych nam usług. Kompleksowa obsługa naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy również obsługę w języku angielskim i niemieckim. Nasi doradcy, służący fachową poradą, czekają na Państwa w naszym biurze, gdzie w przyjaznej atmosferze odpowiedzą na wszelkie pytania.
Biuro rachunkowe znajduje się na ul. św. Teresy w Łodzi. Dla Państwa wygody posiadamy miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie, a do biura prowadzi wygodny dojazd. Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy rachunkowość Łódź w Łodzi dla Twojej firmy!

Dodaj do zakładek Link.