granity marmury

Firma W. Gromek i Synowie granity Warszawa marmur Warszawa działa na Polskim rynku już 15 lat i przez ten okres udało nam się przekonać do naszych usług wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i lojalnością.
Kamieniarstwo to wybieranie z kopalni kamiennych bloków, które następnie poddawane są obróbce.
To właśnie w przedsiębiorstwie otrzymują finalny kształt. Dzięki gruntownej znajomości struktury kamienia i umiejętności wydobywania jego walorów zapewniamy wysoką jakość realizowanych usług kamieniarskich.
Przy współpracy z pracowniami rzeźbiarskimi zapewniamy wiele interesujących aranżacji.
W celu zagwarantowania Klientom dostosowanych do potrzeb projektów staramy się każdego z naszych klientów traktować indywidualnie.
Doradzimy Państwu i zadbamy o każdy detal, czego wynikiem będzie satysfakcjonujący efekt końcowy.
Specjalizujemy się w obróbce marmurów, granitów i piaskowców z całego świata.
Bogata gama kolorystyczna pozwoli Państwu wybrać odpowiedni kamień na nagrobek jak też schody, kominek, blaty, parapety, posadzki czy dowolny element z branży budowlanej. Oferujemy blaty granitowe Warszawa, nagrobki Warszawa, kamieniarstwo Warszawa.
W naszej ofercie przedsiębiorstwo posiadamy niestandardowe grubości oraz unikalne wzory kamiennych płyt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić Państwa najbardziej wyszukane gusta. Łączymy nasze świeże spojrzenie z tradycją i doświadczeniem.
Przed montażem każdy klient ma możliwość obejrzenia oraz zaakceptowania wskazanego przez siebie produktu w naszym zakładzie.

Dodaj do zakładek Link.