Prestashop integracja z Google Analytics

W MGroup zajmujemy się realizacją sklepów internetowych oraz ich obsługą, głównie na silnikach Prestashop. W ramach obsługi uzupełniamy produkty, realizujemy kampanie Google Ads, Google Zakupy, czy Facebook Ads. Wykonujemy także pozycjonowanie.
Ze względu na szeroki zakres wykonywanych przez nas działań marketingowych, zderzyliśmy się z problemem, z jakim boryka się większość naszych Klientów. Odwieczne pytanie marketera: gdzie powinniśmy wydać pieniądze aby mieć zakupy?
Instalując darmowy moduł integracji Google Analytics, owszem, mamy informację skąd są wejścia, ile ich było, jaki był czas spędzony na naszym sklepie.
Ale jak sprawdzić czy wydawane przez nas pieniądze na kampanie rzeczywiście dają konwersje?
Odkryliśmy moduł, który dzięki swoim zaawansowanym funkcjonalnościom pozwala dokonać analityki eCommerce z wykorzystaniem Google API.
Jakie są tego efekty? Otóż z tym modułem dokładnie określimy źródło ruchu. Co więcej, mamy pewność, że informacje o każdym zamówieniu powędrują z PrestaShop do Google Analytics. Moduł daje wsparcie dla wszystkich międzynarodowych i polskich metod płatności.

Jak to działa w praktyce? Dowiesz się na naszym filmie.

Tu kupisz moduł (click)

A wpisując w koszyku kod rabatowy REF_NPPMWFM2V7 otrzymasz 5% rabatu. Fajnie? :)

Poniżej kilka słów odnośnie modułu. Sprawdź!


Zapisz się do naszego newslettera!