O nas

Profil działalności

MGROUP to Twój partner w biznesie. Największe znaczenie dla naszej firmy stanowi współpraca oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Oprócz gotowych rozwiązania oferujemy zaprojektowanie narzędzia biznesowego od podstaw - serwisu www, systemu CRM, materiałów reklamowych, prezentacji multimedialnych.

Wspieramy naszych klientów w działaniach biznesowych poprzez kreatywne wykorzystanie możliwości jakie dają współczesne technologie. Podejmujemy współpracę z zakresu planowania, realizacji i koordynacji szerokiego wachlarza działań promocyjno-reklamowych oraz informatycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej oraz zdobyta wiedza w tym zakresie pozwala nam dobierać skuteczne rozwiązania. Nasze działania poparte są solidną znajomością i analizą branży.

Posiadamy szeroką ofertę usług w zakresie kreowania wizerunku firmy, produktu czy też konkretnej marki. Wspieramy w budowaniu silnego wizerunku wdrażając działania prowadzące do utrzymania pozycji rynkowej przy użyciu tradycyjnych, jak i nowoczesnych mediów.

Jak działamy?

Realizacja przez nas każdego z projektów zaczynamy od sporządzenia profesjonalnej analizy potrzeb i oczekiwań Klienta. Wspólnie z Klientem wyznaczamy zamierzone efekty i dobieramy właściwe metody, by osiągnąć pożądane cele.

Nasze działania są kreatywne, celowe i efektywne, dlatego też medium i technologia są tylko środkami do realizacji celów marketingowych. Aby osiągnąć zamierzone efekty skupiamy naszą uwagę na końcowym odbiorcy, dostosowując przekaz reklamowy, tak aby był on czytelny i zrozumiały. Zapewniamy doskonałe wsparcie w budowaniu efektywnych rozwiązań.

Dlaczego my?

Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do tematu, profesjonalizm i doświadczenie w pracy z Klientem są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

Naszym celem jest wykorzystanie najbardziej efektywnych narzędzi służących promocji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, opracowaniem i wydaniem różnorodnych materiałów promocyjnych. Sukcesywnie poszerzamy ofertę, wzbogacając ją zarówno o nowinki technologiczne, jak i możliwości medialno-marketingowe.

Kwestią najistotniejszą dla naszej działalności jest zadowolenie Klienta i jego pełna satysfakcja z dostarczanych przez nas rozwiązań.
Stałe podnoszenie jakości oferowanych usług i produktów jest rzeczą bardzo istotną w naszej działalności.